KURUMSALKURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

Modern açılır kapanır pergola, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerinde 1976 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kazandığı birikimle ve tecrübeyle 2000 yılında Silivri’de üretim tesisi kurmuştur. Kurulan bu tesis sayesinde yurt içi ve yurt dışı üretimi hız kazanmıştır. Firmamız tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına,Suntech ve Vera markasının kalitesi ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Firmamız, tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi başta Avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yaparak tüm dünyaya göstermektedir.

Firmamız, teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle iç ve dış pazarlarda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

ÜRETİM ve KALİTE

Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, CNC tezgahlarda modellere ait kalıpların üretimi, alüminyumun eritilerek enjeksiyon makinelerinde dökümü, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça ve profillerin montajı gibi prosesler yapılmaktadır.

Ar-Ge’ye önem veren firmamız sürekli yenilik ilkesi ile gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye devam ederken, gelişmiş test cihazları sayesinde de ürünlerini kullanıma sunmadan önce kontrol etme imkanına sahiptir. Ayrıca profesyonel proje ekibimiz, mimari projeleri uygulama aşamasından önce 3D görselleştirme imkanı sunmaktadır.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesi uluslararasi tarafsız gözetim kuruluşu olan TÜV tarafından onaylanarak, CE ve TÜV GS sertifikaları ile belgelenmiştir.

20.000 m2 MODERN YENİ FABRİKA

Albayrak 20.000 m2 kapalı alan modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği modern açılır kapanır pergola, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, Vera ve Suntech markaları adı altında satışa sunuyor.

Albayrak, yaygın distribütör satış kanalları ve proje çözüm odaklı yaklaşımıyla Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya kıtalarında 72 ülkede faaliyet göstermektedir. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama birimi, etkili müşteri ilişkileri politikasıyla en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayan Albayrak, bu sayede müşteri portföyünü genişletiyor.

Fabrika Görselleri için tıklayınız