KURUMSALKURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

Modern açılır kapanır kış bahçesi, tavan, cam, pergola ve gölgelendirme sistemlerinde 1976 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz ürünlerini Suntech ve Vera markasının kalite ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Albayrak, yaygın distribütör satış kanalları ve proje çözüm odaklı yaklaşımıyla Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya kıtalarında 82 ülkede faaliyet göstermektedir. Firmamız, iş gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Merkez ofis görüntüleri için tıklıyınız

DİJİTAL PAZARLAMA

İşletmemizin süreçlerine uygun şekilde geliştirilen CRM ve ERP kaynaklı özel yazılımlar sayesinde tüm iş ve satış sonrası süreçleri dijital ortamda düzenlemekte ve bu sayede anlık ve maksimum performansta takip & raporlama imkanı elde etmekteyiz

ÜRETİM ve KALİTE

Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, CNC tezgahlarda modellere ait kalıpların üretimi, alüminyumun eritilerek enjeksiyon makinelerinde dökümü, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça ve profillerin montajı gibi prosesler yapılmaktadır.

Ar-Ge’ye önem veren firmamız sürekli yenilik ilkesi ile gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye devam ederken, gelişmiş test cihazları sayesinde de ürünlerini kullanıma sunmadan önce kontrol etme imkanına sahiptir. Ayrıca profesyonel proje ekibimiz, mimari projeleri uygulama aşamasından önce 3D görselleştirme imkanı sunmaktadır.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesi uluslararasi tarafsız gözetim kuruluşu olan TÜV tarafından onaylanarak, CE ve TÜV GS sertifikaları ile belgelenmiştir.

ENDÜSTRİ 4.0 - Akıllı Fabrika - Yeni Nesil Üretim Teknolojileri

Albayrak, Sürdürülebilir İnovasyon Yönetimine Endüstri 4.0 ile hız katıyor.

Endüstri 4.0 vizyonunu şimdiden benimseyen firmalar arasında bulunan Albayrak sanayinin dijitalleşmesinin gelişen ekonomilere büyük katkılar sağlayacağını savunmakta ve dijitalizasyon konusunda büyük adımlar atmaktadır. Bu anlamda tüm yönetim süreçleri için otomasyon teknolojileri, iletişim ve kablosuz bilgi entegrasyonuyla bütünleştirilmiş bir süreç sunma çalışmalarını yürütmektedir. İşletmemizde kurduğumuz güçlü Endüstri 4.0 stratejisi ile sahip olduğumuz öncelikli özellikler şunlardır: seri üretim koşulları altında ürünlerin güçlü şekilde özelleştirilmesi, yenilikçi otomasyon teknolojisi, optimizasyon ve yeniden yapılandırma.

20.000 m2 MODERN YENİ FABRİKA

Albayrak 20.000 m2 kapalı alan modern ve Endistri 4.0 teknoloji entegreli üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği modern açılır kapanır kış bahçesi, tavan, cam, pergola ve gölgelendirme sistemlerini Suntech ve Vera markaları adı altında üretmektedir.

Fabrika görselleri için tıklayınız

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Şirketimizin üst yönetimi; Şirketimizin amacını, çalışanların kültürünü, müşteri ve hak sahiplerinin beklentilerini göz önüne alarak kalite politikasını oluşturmuş ve Yönetim Kurulu onayı ile yayınlamıştır. Politikamız tüm paydaşlarımızın erişimine açık olup, paydaşlarımızın görüş-önerilerini almak ve mümkün olursa katılımları ile Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek Şirketimizin sorumluluğundadır.

Kalite politikamız; Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi taahhütlerini içermektedir. Ayrıca kalite hedeflerini oluştururken ve bu hedefleri amaca uygunluk adına gözden geçirirken kalite politikamız genel anlamda göz önüne alınır. Oluşturulan kalite politikası şirket (fabrika) personeline görülebilecek yerlere asılarak, eğitimler ve motivasyon toplantıları ile duyurulur.
Kalite politikamızın personel tarafından anlaşıldığından emin olunması ise; eğitimlerde bire bir sorulan sorular, yöneticiler tarafından fabrikada herhangi bir anda sorulan sorular  ve yapılan iç tetkikler sonucunda ortaya konur.

Misyonumuz :
Bir sanayi kuruluşu olarak Üst düzey gayret ve bilgi birikimi ile, teknolojik gelişmeleri de kullanarak, kaliteli, sağlam ve estetik ürünler imal etmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz :
Sektöründe lider, örnek ve saygın bir kuruluş olmak, çalışanlarına da bunun onur ve mutluluğunu yaşatmaktır.

POLİTİKAMIZ:
Biz, meslek etiği ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden;

  • Hedefimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm birimlerin aktivitelerinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini esas alırız.
  • Tente ve branda imalatında; sözleşme şartlarını, yasal ve diğer yükümlülükleri göz önünde bulundurarak ulusal ve uluslar arası gelişmeleri sürekli izler, geleceğimizi değişen koşullara uyumlu olarak planlarız.
  • Çağdaş, kalite standartlarında hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız.
  • Çalışanlarımıza mutlu ve gurur duyacakları bir ortam sağlar, aidiyet duygusu oluştururuz.
  • Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, konusuna hakim, deneyim kazanmış elemanlar yetiştiririz.
  • Verdiğimiz hizmetin kalitesini; müşterilerimizin memnuniyetini, öneri ve şikayetlerini değerlendirerek sürekli iyileştiririz.
  • Oluşturduğumuz sürekli eğitim ve öğrenme mekanizmalarını çalışanlarımıza karşı bir sorumluk olarak kabul ederiz.
  • İşletim ve yönetim anlayışımızın temeli;  iletişim, ekip ruhu, koordinasyon, doğru yönlendirme ve müşteri odaklı bir organizasyondur.